MOM JEANS !

 

KURTKA – ZARA

BODY – H&M

MOM JEANS –  MONTANA (wyciągnięte z szafy mamy)

KARDIGAN – PULL&BEAR

BUTY – DESIGUAL

OKULARY – RAY-BAN

***

Jeszcze miesiąc temu, kiedy robiliśmy zdjęcia, pogada była naprawdę przyjemna. Teraz w Warszawie jest pochmurno i prawie przez cały czas pada deszcz. Nie wiem jak Wy, ale ja z braku słońca zaczynam popadać w jesienna depresje. Ratuje mnie tylko oglądanie zdjęć z wakacji i przypominanie sobie jak było fajnie, kiedy chodziłam po Tatrach czy leżałam przysłowiowym „plackiem” na plaży w Sopocie.

Teraz jednak przyszła jesień a na kolejne lato musimy poczekać 8 miesięcy. Trzeba zrobić małe zamieszanie w naszych szafach i schować wszystkie krótkie spodenki  i wyciągnąć grube mięsiste swetry. Daje Nam to nowe możliwości, aby poszaleć ze stylizacjami. Jako stylista mogę Wam tylko powiedzieć, abyście się otworzyli na kolory. Uważam, że oprócz grubych skarpet, koca i kubka gorącej owocowej herbaty tylko tak można wygrać z dzisiejszą szarówką za oknem.

Must Have tegorocznego sezonu są z pewnością MOM JEANS. Swoje wyciągnęłam z dna szafy mojej mamy, podwinęłam nogawki i gotowe. Kurtkę zaś upolowałam na tegorocznej wyprzedaży i zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Z pewnością nie raz zobaczycie ją na blogu.

Teraz życzę Wam miłego popołudnia. Trzymajcie się ciepło.

_mg_1225

_mg_1226

_mg_1237

fot. EWELINA KISIELEWSKA

Dodaj komentarz